ទឹកពិសាគុណភាពខ្ពស់ វីតាល់
វីតាល់ គឺជាផលិតផលរបស់ ក្រុមហ៊ុន អិនវីស៊ី ខបភើរេសិន ខូ អិលធីឌី (N.V.C Corporation Co., Ltd.) ដែលជាក្រុមហ៊ុនក្នុងស្រុកឈានមុខមួយ ក្នុងវិស័យផលិត និងចាយចាយ ចំណីអាហារ និងភេសជ្ជៈ ដែលបានចុះបញ្ជីនៅក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា។ ក្រុមហ៊ុនយើង បានចាប់ផ្តើមដំណើរការជាផ្លូវការ នៅថ្ងៃទី៧ ខែមករា ឆ្នាំ២០១០។
វីតាល់ គឺជាម៉ាកសញ្ញាទឹកពិសាដែលឈានមុខ ដែលទទួលបានការនិយមពីសំណាក់អតិថិជនរាប់លាននាក់ គ្រប់ស្រទាប់វណ្ឌៈ។ ការតាំងចិត្តរបស់យើងក្នុងការផលិត និងផ្តល់នូវផលិតផល និងសេវាកម្ម ដែលមានគុណភាពខ្ពស់ ដោយការខិតខំអភិវឌ្ឍជាប្រចាំ បានប្រែក្លាយវីតាល់ ជាម៉ាកសញ្ញាមួយលេចធ្លោ នៅប្រទេសកម្ពុជា។ យើងជឿជាក់ថា ការប្តេជ្ញាចិត្ត និងភាពលម្អិតរបស់យើង គឺជាកម្លាំងចលករ ក្នុងការផលិតនូវផលិតផលដែលល្អឥតខ្ចោះ។ ជាភស្តុតាង ផលិតផល និងប្រព័ន្ធរបស់យើង ទទលបានវិញ្ញាបនបត្រទទួលស្គាល់ដោយស្តង់ដារជាតិ និងអន្តរជាតិ ដូចជា CS 009:2005, GHPs, HACCP, ISO 2200:2018, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015។
យើងមិនត្រឹមតែផ្តល់នូវផលិតផលដែលមានគុណភាពខ្ពស់ ប៉ុន្តែយើង ក៏ចូលរួមចំណែកក្នុងការជួយគាំទ្រដល់សុខុមាលភាពនៃសង្គមកម្ពុជាផងដែរ។ ជាច្រើនឆ្នាំកន្លងទៅនេះ មូលនិធិ២៥៛ បានផ្តូចផ្តើមគំនិត និងឧបត្ថម្ភគាំទ្រគម្រោងនានា ក្នុងវិស័យអប់រំ បរិស្ថាន វប្បធម៌ និងប្រពៃណី និង សុខភាព និងកីឡា។ សកម្មភាពទាំងនេះ បានទាក់ទាញចាប់អារម្មណ៍ពីសហគមន៍ ក៏ដូចជាមនុស្សជាច្រើន ឲ្យចេះចូលរួម និងចែករំលែក ដើម្បីអភិវឌ្ឍសហគមន៍របស់ប្រទេសកម្ពុជា។
យើងប្តេជ្ញាផលិត និងផ្គត់ផ្គង់ទឹកពិសាដបគុណភាពខ្ពស់ ដោយអនុលោមតាមតម្រូវការសុវត្ថិភាពម្ហូបអាហារ គោលការណ៍ច្បាប់ និងបំពេញតម្រូវការអតិថិជន។ ដូច្នេះ ការត្រួតពិនិត្យគុណភាពទឹកពិសាវីតាល់ត្រូវបានយកចិត្តទុកដាក់ជាអាទិភាពនូវគ្រប់ដំណាក់កាលចាប់ពីប្រព័ន្ធបន្សុទ្ធទឹក ដំណើរការផលិត ការរក្សាទុក និងការចែកចាយផលិតផល ដោយអនុលោមតាមស្តង់ដារជាតិ និងអន្តរជាតិ។